Він розповів, що до березня цього року буде проводитись повна інвентаризація програм у області і всі неефективні програми будуть закриті.
«Ми точно хочемо залишити те, що стосується захисту людини, медичні та соціальні програми. Також треба активізувати програму сільського господарства, бо вона потребує найменше затрат. Ми пропонуємо зробити акценти на конкурентність екологічної продукції, бо тут можна використати і прикладну науку і роботящі руки наших людей. Ми маємо шанс відродити цю галузь», - зазначив Степан Кубів.
На думку Степана Кубіва, область зможе ефективно розвиватися лише в тому випадку, якщо тут працюватиме інвестиційний клімат і також прикордонна співпраця. Третій аспект розвитку Львівщини, за словами Степана Кубіва, максимальна прозорість та відкритість праці усіх органів.
«На жаль, міська влада не запропонувала способів покращення інвестиційних умов. А що сьогодні міська влада може зробити: отримати кошти з державного бюджету, непрозоро їх використати. Чому наші місцеві кошти освоюють фірми, 80% з яких є за межами Львівщини, чому фірми, які є в нас, не проводять робіт? Треба поставити питання куди йдуть податки з тих коштів, які ми освоюємо: вони залишаються у Львові, чи вони йдуть в Київ, чи взагалі на у східну Україну. Тільки коли ми збалансуємо дохідну і видаткову частину бюджету, робота буде ефективною», - пояснив Степан Кубів.
ІА "Вголос": НОВИНИ