Голова ЛОДА представив ключові актуальні інвестиційні проекти області, серед яких - реконструкція Львівського міжнародного аеропорту, будівництво вузької залізничної колії євростандарту від кордону з Польщею до Львова (проект «Євроколія»), будівництво концесійної автодороги Львів – Краківець та ін.. М.Кміть повідомив, що нещодавно знято юридичну перепону для реалізації концесійного проекту завдяки внесенню змін до Закону України «Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг», які сприяють захисту інвестицій та надають гарантії інвестору. Загалом цього року, за словами М.Кмітя, область очікує на притік інвестицій в область на суму біля 350 млн. дол.. США.
У роботі Українського Інвестиційного Саміту взяли участь Депутат Парламенту Великобританії Стівен Байєр, 1-й віце-президент ЄБРР Варел Фрімен, директор по Україні ЄБРР Андре Куусвек, 1-й заступник Міністра юстиції України Євген Корнійчук, заступник міністра економіки України Валерій П’ятницький, голова Комітету ВР з питань фінансів та банківської діяльності Микола Азаров та інші поважні гості.
У ході зустрічі Голови ЛОДА М.Кмітя з Надзвичайним та Повноважним Послом України у Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії Ігорем Харченком та керівником Торговельно-економічної місії при Посольстві України у Великобританії Ярославом Войтком були обговорені можливості активізації економічного співробітництва між Львівщиною та Великобританією та налагодження ділових контактів для реалізації інвестиційних проектів в області.
Український Інвестиційний Саміт в Лондоні — один із найвпливовіших міжнародних майданчиків, присвячених залученню інвестицій в Україну та спрямованих на розширення партнерських зв’язків українського бізнесу та влади з міжнародними фінансовими інститутами та західними компаніями. У цьому році провідні державні урядовці й еліта світового фінансового і ділового співтовариства, які зібралися на саміт, особливу увагу приділили пошуку спільних рішень щодо ефективної діяльності під час та для виходу із фінансової кризи.
Саміт проходив продовж трьох днів, формат проведення передбачав пленарні і поточні сесії, групові дискусії та дебати. Тематика сесій охопила найбільш актуальні питання бізнесу і сектори економіки, в тому числі: макроекономічний огляд, інвестиційний клімат, впливи вступу в СОТ, подолання викликів інфляції та світової кризи ліквідності і кредитування, корпоративні фінанси, злиття і поглинання, банківська справа, нерухомість, роздрібна торгівля, інфраструктура в розрізі підготовки до Євро 2012.
ІА "Вголос": НОВИНИ