ЛЬВІВ, 23 ТРАВНЯ, PRESSTIME.COM.UA. – Т.в.о. голови Львівської ОДА Микола Кміть запропонував шляхи вирішення проблеми з ДТП на Львівщині.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, з відповідними пропозиціями він звернувся на вчорашній нараді з представниками правоохоронних органів області щодо виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху».

За інформацією першого заступника начальника ГУ МВС України у Львівській області Богдана Щура, з метою зниження рівня аварійності розроблено «План додаткових заходів Державтоінспекції ГУ МВС України у Львівській області по стабілізації аварійності на території області протягом травня 2008 року», згідно з яким проводиться профілактичне відпрацювання із максимальним залученням особового складу підрозділів Державтоінспекції.

«Проведено ретельний аналіз аварійності, визначено місця концентрації дорожньо-транспортних пригод за днями тижня та годинами скоєння, -- повідомив Богдан Щур. – Здійснюється обстеження аварійно-небезпечних ділянок, визначено перелік інженерних заходів щодо їх ліквідації. Внесено зміни в дислокацію постів і маршрутів патрулювання з урахуванням аварійних ділянок».

Керівник області наголосив присутнім на нараді, що Президент України Віктор Ющенко своїм Указом поставив завдання перед усіма органами влади -- вдосконалити нормативно-правову та організаційну основу державної системи забезпечення безпеки дорожнього руху; запровадити якісні зміни в системі підготовки учасників дорожнього руху всіх категорій; створити сучасну дорожню інфраструктуру; вдосконалити організацію руху транспорту та пішоходів у містах; підвищити безпеку пасажирських перевезень; створити ефективну систему надання медичної допомоги потерпілим у ДТП.

«Зберегти життя людей – це найважливіше у вашій роботі, -- зазначив Микола Кміть. – Тому слід максимально робити все, що від вас залежить. Також необхідно залучати до цієї роботи органи самоврядування.»

На думку керівника області, насамперед слід максимально зменшити кількість маршрутів громадського транспорту міжміського сполучення через місто Львів шляхом побудови автобусних станцій на в’їзді до міста, також необхідно визначитись з місцями паркування у центральній частині міста великих туристичних автобусів з іноземними туристами. Облаштувати засобами примусового зниження швидкості транспортних засобів на певних ділянках доріг і особливо на вулицях поблизу навчальних закладів.

Свої пропозиції, під час наради, також висловили перший заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області Богдан Щур, прокурор Львівської області Олексій Баганець, голова Апеляційного суду Львівської області Валентин Государський та перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Петро Шпичак.

У 2008 році на території Львівської області зареєстровано 837 (- 11,8%) дорожньо-транспортних пригод із постраждалими, в яких загинуло 115 (- 20,1%) і травмовано 1006 (- 13,9%) осіб.

ІА "Вголос": НОВИНИ