«Тимчасова контрольна комісія приступила до роботи. Вчора було робоче виїзне засідання комісії, ми об’їхали десь 70% Сколівського району, частково Стрийського району. Ми побачили те, що було зроблено лихом і те, що було зроблено фірмами, які приймали участь у роботах з ліквідації наслідків», - розповів він.

«Наразі зарано говорити. Ми бачили деякі роботи. Я особисто не в захваті від того, що зроблено за ті гроші, які були виділені», - зазначив депутат.

За словами Михайла Блавацького, депутатську комісію запевнили, що всі роботи були виконані згідно з проектами. «Якщо і в проектних роботах підтвердиться все це, тоді ми будемо говорити більш конкретно. Наразі ведеться вияснення і уточнення всіх даних і документів», - додав він.

Комісія планує також перевірити такі території: Старий Самбір, Самбір, Турку, Дрогобич, Борислав, Жидачівський і Миколаївський райони.

Найімовірніше, зібрана депкомісією інформація буде винесена на засідання сесії вже у вересні, хоча Михайло Блавацький не виключає, що буде проведена позачергова сесія,  якщо комісія впорається швидше.

До виїздів депутати також залучають працівників ДСБЕЗ.

Як повідомлялось, 23-27 липня 2008 року в Західній Україні пройшли сильні грозові дощі, внаслідок чого на території гірських районів області, в басейнах рік Дністер і Стрий сформувався висоководний дощовий паводок.

На Львівщині від паводку найбільше постраждало 9 районів — Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Миколаївський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський та 4 міста — Борислав, Дрогобич, Моршин та Самбір. Указом президента ці території оголошено зонами надзвичайної екологічної ситуації.

Збитки оцінили в 340 млн. грн.

ІА "Вголос": НОВИНИ