Торік він купив в китайському інтернет-магазині два брелки з відеокамерою, ліхтарик та перочинний ніж.
Справу вела служба безпеки України. Киянину загрожує 7 років ув'язнення.
«Суддя прийняла клопотання про закриття справи через відсутність події злочину. Вислухала присутніх та прокурора. Потім пішла в нарадчу кімнату, її не було півтори години, - каже Андрій. – З’явилось відчуття, що через розголос цієї справи мене можуть арештувати. Але все нормально».
Наступне засідання перенесли на 10 квітня.
Андрій пояснює, що брелки продаються в українських інтернет-магазинах. Тому злочину він не вчиняв. Купував в китайському, бо там вони значно дешевші.
«Хотів причепити брелок до іграшкового гелікоптера, аби знімати природу. Замовив два, бо китайська техніка не дуже надійна», - каже хлопець.
Посилку із замовленим товаром він в руках не тримав. Її затримала митниця та передала на експертизу до СБУ. Там брелки визнали спецзасобами негласного зняття інформації.
«Мали б вилучити і просто попередити, що в Україні вони заборонені і все. Так робиться у сусідній Молдові. Жодної інформації, що вони заборонені, я не бачив», - пояснив Андрій Фенченко.
Відзначимо, київська міліція порушила кримінальну справу проти 24-річного одесита за незаконне носіння холодної зброї. В хлопця, яких захоплюється історичним фехтуванням, вилучили лицарський кинджал.
Джерело: Gazeta.ua
ІА "Вголос": НОВИНИ