На другому місці, за результатами соціологічного дослідження, ВО „Свобода” із результатом у 17%.
„Фронт змін” Арсенія Яценюка та „Сильна Україна” Сергія Тігіпка, за словами соціолога, набрали б на місцевих виборах 9 і 8,5% відповідно.
На майже однакову кількість голосів у виборах до міської ради, як відзначив Володимир Подгорнов, можуть розраховувати партія „Наша Україна” та Партія регіонів – 6 і 5,3% відповідно.
Серед громадських організацій, згідно з результатами дослідження, найбільшу підтримку отримала б ГО „Спільнота” – 2,3%, а ГО „Львів’яни передусім” та ГО „Рідне місто” могли б набрати по 1,5% кожна.
Також Володимир Подгорнов сказав, що в опитувальний лист були внесені неіснуючі, проте потенційні блоки Андрія Садового та Василя Куйбіди. Перший, за словами соціолога, міг би отримати підтримку 3,8% респондентів, другий – 2%.
Дослідження показало, що найменшу кількість голосів серед політичних партій у виборах до міської ради, якби вони відбулись у найближчу неділю, отримала б ГП „Пора” – 1,8%.
Водночас Володимир Подгорнов відзначив, що, за результатами дослідження, опитані оцінюють перспективність ГП „Пора” на міському рівні у 39,5%, а на загальноукраїнському – у 20%.
Також, на думку опитаних, перспективи у Львові мають Народний Рух України – 40,8% та Конгрес українських націоналістів – 43%. Оцінка перспективності цих партій на загальноукраїнському рівні, за даними дослідження, становить 20 і 9,8% відповідно.
Найменше перспектив у Львові, як сказав Володимир Подгорнов, мають Українська республіканська партія – 14% та Українська народна партія – 16%. Проте їх перспективи на загальноукраїнському рівні оцінені, за словами соціолога, досить високо – 16,5 і 27% відповідно.
Дослідження проводилося протягом 9-15 березня 2010 року, генеральною сукупністю дослідження було населення Львова віком від 18 років і старше, обсяг вибіркової сукупності становив 400 респондентів, помилка репрезентативності дослідження становить +/- 3,5%.
ІА "Вголос": НОВИНИ