На думку Панькевича, яскравим свідченням цього стало блокування ними ухвали щодо початку політичних репресій з боку Партії регіонів на Львівщині.
«Уже під час обговорення проекту ухвали депутати від «Нашої України», зокрема голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, взялися захищати Партію регіонів та її керівника у Львівській області, ймовірного претендента на посаду голови Львівської облдержадміністрації Петра Писарчука», - зазначив Олег Панькевич.
«Результати голосування щодо проекту ухвали це підтвердили – НУНС віддав лише один голос за звернення. Очевидно, що представники депутатської більшості вже пристосовуються до нових політичних реалій, шукають шляхи «співпраці» із новою владою. У Львівській обласній раді відбувається перерозподіл сил під нового голову облдержадміністрації та під Партію регіонів», - зазначив депутат.
Фракція «Свободи» запропонувала внести до тексту заяви також речення щодо переслідування депутата Львівської обласної ради Ірини Фаріон з боку регіонала Вадима Колєсніченка, проте цю пропозицію підтримало всього 46 депутатів.
Зрештою, рішення не ухвалили: «за» ухвалу проголосували лише 54 депутати зі 120. Зокрема, лише 1 голос дала фракція НУНС, КУН – 2 голоси, «Пора» – 2, УНП – 6 голосів.
Сьогодні на сесії Львівської облради депутати розглянули заяву щодо репресій з боку Партії регіонів на Львівщині. Зокрема, йшлося про тиск, судові позови на депутатів з боку голови ПР на Львівщині Петра Писарчука. «Розцінюємо такі дії не інакше, як переслідування за критику, перешкоджанням депутатській діяльності. Усе це є початком політичних репресій на Львівщині, бо подання до суду суперечить статті 34 Конституції України, де «кожному гарантується право на свободу думки, слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань», - зазначено в проекті заяви.
ІА "Вголос": НОВИНИ