За словами Холіфілда, він збирається сповідувати зовсім інший підхід до боксу у порівнянні з іншими промоутерами - не шукати легких шляхів,  а організовувати конкурентні поєдинки, пише boxingnews.com.ua.

«Немає нічого поганого в поразці. У мене в рекорді 10 поразок, але подивіться, скільки разів я вигравав титули чемпіона світу!», - каже Евандер Холіфілд.

Холіфілд знає, про що говорить – він єдиний за всю історію абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, він виграв свій перший чемпіонський бій всього в 12-му поєдинку на профі-рингу – рекорд для боксерів першої важкої ваги, який тримався 30 років, поки його не побив Олександр Усик. Холіфілд став єдиним екс-боксером першої важкої ваги, який став абсолютним чемпіоном світу в надважкій ваговій категорії. А чемпіонські титули у надважкому дивізіоні Евандер вигравав, знову ж таки, рекордні 4 рази. У Холіфілда найбільша серед усіх боксерів з часів легендарного Мухамеда Алі кількість перемог над діючими членами Міжнародного Залу Слави Боксу - 8 (3 в першій важкій вазі і 5 - у надважкій). Для порівняння: у Майка Тайсона, Леннокса Льюіса та Ріддіка Боу таких перемог всього по дві, у Ларрі Холмса та Джорджа Формана - по три.

«Люди питали мене, чому після завершення кар’єри я не залишився у боксі (в якості промоутера чи менеджера)? Я відповідав їм: тому що у цьому середовищі немає людей, яким я можу довіряти», – продовжує Холіфілд.

Проте тепер, за його словами, він таку людину знайшов – це Сол Мусумекі з Нью-Йорка, людина, яка має досвід в боксі в багатьох ролях – тренера, менеджера, матчмейкера та промоутера. Саме Мусумекі і став другим співзасновником і співвласником компанії Real Deal Championship Title Boxing. Але Холіфілд не збирається інвестувати у цю промоутерську компанію лише своє ім’я, як, наприклад, робили його колишні суперники Майк Тайсон та Леннокс Льюіс. Евандер обіцяє брати активну участь в операційній діяльності компанії.

«Я збираюся працювати, збираюся присвячувати цій справі свій час. Я достатньо старий і досвідчений, щоб розуміти, що якщо ти щось вкладаєш, а потім передаєш управління іншим людям - вони все зіпсують», – каже Евандер Холіфілд.

І, знову ж таки, це не лише красиві слова – Евандер сам пережив цей гіркий досвід. Заробивши на ринзі близько 250 мільйонів доларів, через невдалі інвестиції і необхідність утримувати велику кількість дітей від різних жінок (був у Холіфілда такий «грішок»), він збанкрутував, але потім знову став мільйонером, заробивши цього разу гроші вже не як боксер, а як motivational speaker (мотиваційний оратор).

ІА "Вголос": НОВИНИ