У понеділок, 12 лютого, на Львівщині попрощаються із полеглими військовими: Андрієм Іваноньком, Русланом Санделенком, Романом Бибою та Іваном Кореньовським.
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Андрій Іванонько - львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення воював у складі 117-ї окремої механізованої бригади спершу на Полтавщині і Київщині, а впродовж останнього часу – на південному напрямку.
У Героя залишилася тільки мама.
![](/uploads/media/b3/d7/b3d72afdda214298725bd404f43846ef_w640.jpg)
Руслан Санделенко - мешканець смт Щирець Львівського району. Воїн стояв на захисті України від ворога на східному напрямі.
Загинув 2 січня 2024року у віці 40 років внаслідок ворожого мінометного обстрілу біля населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.
![](/uploads/media/e9/72/e9728a9bca161784930ebffecb3d7326_w960.jpg)
Роман Биба житель Старого Села Давидівської громади. Воїн служив у 13 батальйоні 95 ОДШБ. Загинув 5 лютого 2024 року у віці 42-х років під населеним пунктом Синьківка Куп'янського району Харківської області.
У нього залишились мама та два брати.
![](/uploads/media/f2/a5/f2a56df63c08cfb1bbdd55858a75b53c_w320.jpg)
Іван Кореньовський житель села Смереківка Перемишлянської громади. Воїн ніс оборону держави на північно-східному напрямку. Загинув на Харківщині. У захисника залишились мама, дружина, діти та сестри.
![](/uploads/media/f4/94/f494fe4e10dd784cf9798f97545c9bf4_w640.jpg)
ІА "Вголос": НОВИНИ