Про це сьогодні під час розширеного засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ ЛОР повідомив голова комісії Орест Шейка.
«Якщо ми випустимо підручник про історію УПА чи репресії, тиражем 500 чи 5 тисяч примірників, то зможемо поширити його в досить закритому середовищі, серед тих, хто цю історію вже знає. То чи дасть воно щось для загальної проінформованості людей…», - зазначив Орест Шейка.
На думку Ореста Шейки, електронні варіанти таких книжок дають доступ до історії всім, хто бажає дізнатися про певні події.
«Є такі моменти, коли людина хоче прочитати певну книжку, але не має такої можливості. Наприклад, вона хоче прочитати книжку про історію Львова, але живе в Луганську. Пропонуючи всім видання в електронному варіанті, ми полегшуємо доступ до такої інформації для наших громадян. Відповідно тут виникає і дискусія, бо в кожного цього видання з‘являться коментарі», - сказав Орест Шейка.
Орест Шейка зазначив, що читаючи коментарі та виправляючи певні помилки, галичани зможуть вести свою пропаганду по всій території України та за її кордон, витрачаючи на це досить мало коштів.
ІА "Вголос": НОВИНИ