ЛЬВІВ, 28 БЕРЕЗНЯ, PRESSTIME.COM.UA. – Сьогодні у сесійному залі Львівської обласної ради відбулося підписання тристоронньої Угоди про партнерство між Львівською обласною державною адміністрацією, обласною радою та Програмою розвитку ООН.
Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Т.в.о. голови облдержадміністрації Микола Кміть зазначив, що сьогодні з’являється унікальна можливість в рамках співпраці з ООН.
«Підписання Угоди є важливим кроком з точки зору розвитку місцевого самоврядування», - зазначив Кміть.
Він також сказав, що у майбутньому розвиток держави буде мати багато завдань, а системні переформатування у системі місцевого самоврядування необхідні для сталого розвитку країни.
Микола Кміть наголосив на використанні великого досвіду ООН у виконанні подібних проектів та закликав керівництво районних державних адміністрацій до серйозного ставлення до даного проекту.
У програмі регіонального семінару відбулась презентація проекту та Плану дій на обласному рівні, показ фільму про досвід впровадження подібних проектів Програми розвитку ООН «НА СХОДИНКУ ВИЩЕ», презентація процесу впровадження проекту на районному рівні, умов партнерства з районами та Плану дій, оголошення конкурсу для участі районів в проекті.
Під час семінару Проект та план його реалізації представлено керівникам обласної та районних адміністрацій та рад області, представникам неурядових організацій. Експерти Проекту представили стратегію, механізми та план дій щодо його виконання на місцевому рівні. Також оголошено про початок конкурсного відбору 8 районів з області для участі у Проекті. У відібраних районах громади матимуть змогу сформулювати пріоритети для покращення їх умов життя та подати пропозицію для фінансування. Затверджені міні-проекти громад отримають спів-фінансування від проекту та з місцевих бюджетів.
Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» має на меті сприяти сталому соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні через підтримку та спів-фінансування громадських ініціатив у всіх областях України та Автономній Республіці Крим, допомагаючи громадам у самоорганізації, розбудові їх потенціалу та впровадженні невеликих за обсягом ініціатив. Проект було започатковано у вересні 2007 року. Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги ЄС Tacis та спів-фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, за підтримки Уряду України. Бюджет проекту складає €13,3 млн.
ІА "Вголос": НОВИНИ