Як повідомляє прес-служба ЛДУ БЖД МНС, протягом двох днів вони проведуть майстер-клас «Управління проектами та програмами як інноваційна платформа. Збагачення української практики японським досвідом». У роботі семінару беруть участь понад 50 представників науково-педагогічного персоналу університету, викладачі інших вузів Львова, представники громадських організацій, підприємств і бізнес-структур.
Хіроші Танака розповів про новий напрямок в управлінні проектами і програмами – про методологію P2M. Дана методологія узагальнила досвід Японії з управління проектами і програмами та стала національним стандартом цієї країни. Головна її особливість полягає в інтеграції процесів розробки стратегії підприємств і процесів управління проектами та програмами. Тільки така єдність може привести до успіху в умовах зростаючої конкуренції на світовому ринку. Професор Хіроші Танака застосовував на практиці методологію P2M при управлінні масштабної Японсько-Індійською програмою вартістю 90 млрд доларів США. Професори Хіроші Танака і Сергій Бушуєв – активні учасники створення методології управління проектами, входять до керівних органів Міжнародної асоціації з управління проектами, відомі у всьому світі фахівці в цій галузі.
Під час зустрічі з ректором університету Михайлом Козяром гості обговорили низку питань щодо проведення дводенного семінару «Управління проектами та програмами як інноваційна платформа» та можливість подальшої співпраці між навчальним закладом, асоціаціями та Українсько-Японським центром.
М. Козяр розповів високоповажним гостям про діяльність університету, систему підготовки фахівців та інновації, які впроваджуються у навчальний процес. «Нещодавно наш навчальний заклад розпочав підготовку наукових кадрів за спеціальністю «Управління проектами та програмами». Ми вдячні вам за те, що наші науковці мають можливість переймати передовий досвід від фахівців та науковців такого високого рівня», – зазначив М. Козяр.
Х. Танака в свою чергу подякував за теплий прийом та висловив готовність розвивати відносини та поглиблювати співпрацю щодо обміну досвідом та напрацюваннями між науковцями Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС та Японії.
ІА "Вголос": НОВИНИ