ЛЬВІВ, 12 ЛИСТОПАДА, PRESSTIME.COM.UA. — Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради розглянули питання про надання функцій замовника управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на шляхопроводі по вулиці Левандівській.

Як повідомляє кореспондент Presstime, на засіданні міськвиконкому затвердили проект рішення «Про надання функцій замовника та використання коштів з резервного фонду держбюджету», виключивши з нього пункт про терміни інформування ЛОДА щодо використаних коштів. У цьому пункті було зазначено 17 грудня 2008 року, але на засіданні вирішили, що сума у 13,4 млн. грн. навряд чи буде освоєна до цієї дати.

За словами в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальника управління житлового господарства Юрія Гольця, у п’ятницю в Києві у КМУ має відбутися погоджувальна рада одного учасника виконання замовлення та закупівлі матеріалів для робіт. «Якщо ми почнемо проводити тендер, то ніяк не встигнемо виконати роботи до кінця грудня, як це планується», – Юрій Голець.

Також Юрій Голець відзначив, що неможливо побудувати новий шляхопровід на вулиці Левандівський, оскільки процес будівництва паралізує в’їзд поїздів до міста.

Стосовно ситуації з мостами Львова в цілому, Юрій Голець розказав, що наступного року планується зробити експертні дослідження та підготувати проектно-кошторисну документацію, щоб «шукати гроші в Києві, оскільки місцевий бюджет не зможе це профінансувати». В першу чергу це стосується шляхопроводу по вулиці Городоцькій в районі Хлібозаводу. «Через рік-два з цим мостом може статися те ж, що і з Левандівським», - Юрій Голець.


Нагадаємо, що Львівська міська рада планує відремонтувати Левандівський міст до 25-26 грудня цього року.

Як повідомляло агентство, 19 червня при плановому обстеженні працівники Залізничної районної адміністрації виявили дефект на мості на вул. Левандівській при виїзді на вул. Шевченка. Було виявлено відхилення крайньої балки, на якій підвішені інженерні мережі, яка загрожує обвалом і падінням на контактну мережу залізничної колії. Міст закрили для проїзду транспорту до закінчення ремонтних робіт. Швидкість поїздів під мостом обмежено до 25 км/год. Левандівський міст збудований у 1959 році.

ІА "Вголос": НОВИНИ