«На сьогоднішній день все майно обласної громади зафіксовано і нікуди воно не ділось», — сказав він.
Коментуючи інцидент, який трапився між «УТ-Захід» та Львівською ОДТРК, Хвойницький сказав: «Я по сьогоднішній день не розумію суті конфлікту».
На запитання кореспондента «Вголосу», чи не вважає він за необхідне, аби «Львів-ТБ» із майном облради вийшла зі складу співзасновників «УТ-Захід» після інциденту із використанням «УТ-Захід» майна Львівської ОДТРК, Хвойницький відповів плутано.
«Оці теми власників і впливу на медійний ресурс ми відчуваємо постійно, і ми чітко можемо сказати, демократичний власник чи недемократичний… Після оприлюднення інвесторів, звичайно, що неоднозначне відношення до тих чи інших осіб, і ви про це знаєте. І тут не можна лукавити, тому що це факт. Тому, звичайно, що… Але є дуже прості речі: подобається кому щось, чи не подобається, сьогодні буде одна обласна рада, завтра буде інша обласна рада, післязавтра — третя буде. Вже за той час скільки помінялося людей. Але є головний принцип. Це принцип донесення до громади, саме можливість комунікації в інформаційному просторі. На жаль, в нас у Львівській області гірські райони не бачать телебачення, і зараз якщо за нашої каденції обласної ради вдасться на 90% покрити область телевізійним сигналом і радіосигналом — це буде велика справа, і т.ч. і депутатів цієї каденції. Тобто чи хоче хтось чи не хоче, але є основне — це справа, для якої ми працюємо», — сказав він.
Хвойницький пояснив, що облрада входила в засновники «УТ-Захід» власне з метою покращити інформування населення області про свою роботу. Зокрема, за його словами, є можливість «виходити в хороший час».
Представник інвестора «УТ-Захід» Ігор Дедишин, у свою чергу, сказав, що якщо облрада вирішить вийти зі складу співзасновників «УТ-Захід», то це її право: «Якщо представники громади будуть вважати, що їм не треба брати участь в проекті — вони зможуть це зробити».
Виконавчий директор «УТ-Захід» Андрій Кісера додав, що «Львів-ТБ» долучали до проекту не з меркантильних міркувань, бо обладнання комунальної телекомпанії «не є коштовним і необхідним». «Я не погоджуюсь», — відреагував на ці слова Хвойницький. «Але кадровий ресурс в «Львів-ТБ» дуже цінний», — продовжив Кісера.
Нагадаємо, Львівська обрада, входячи в співзасновники «УТ-Захід» через комунальне підприємство «Львів-ТБ», внесла в статутний фонд ТзОВ «УТ-Захід» майно на суму понад 1,8 млн. гривень, за що отримала частку у 33,3%.
Нагадаємо, 20 листопада 2009 року на території ЛОДТРК відбувся конфлікт з приводу використання центральної апаратної. В ЛОДТРК заявили, що представники ТК «Міст» (співзасновник «УТ-Захід») намагалися здійснити рейдерське захоплення майна державної телекомпанії. В «УТ-Захід» же заявили, що центральну апаратну вони арендують на законних підставах і все цифрове обладнання в ній належить їм, а працівники ЛОДТРК заважали їм працювати.
Як повідомлялось, 66% «УТ-Захід» опосередковано належить почесному президентові ФК «Карпати» Петру Димінському, який є головним інвестором телекомпанії.
ІА "Вголос": НОВИНИ