Про це свідчать результати соціологічного опитування населення України, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у лютому у всіх обласних центрах країни, окрім тимчасово окупованих територій, та містах областей, які притягають до зони конфлікту, а також окремих населених пунктах з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб, передає «РБК-Україна».
«Переважно ставлення є позитивно-нейтральним... 90% по всій Україні ставляться або позитивно, або нейтрально: позитивно 43%, 47% нейтрально, 6% ставляться негативно, а решта не змогли відповісти на це питання», – повідомила провідний науковий співробітник КМІС Марина Шпікер.
За її словами, лише 17% опитаних по всій Україні і близько половини респондентів у містах найбільшої концентрації коли-небудь спілкувалися з внутрішньо переміщеними особами.
«39% опитаних по всій Україні та 12% у містах концентрації не мають жодних зв'язків з внутрішньо переміщеними, не спілкувалися з ними та навіть не знають про їхню присутність у своєму населеному пункті», – додала вона.
Під час всеукраїнського опитування було проведено 1900 інтерв'ю. У містах з найбільшою концентрацією внутрішньо переміщених осіб у дослідженні взяли участь 2000 респондентів.ІА "Вголос": НОВИНИ