Такі дані соціологічного дослідження оприлюднила керівник центру „Соціоінформ” Наталя Зайцева-Чіпак під час прес-конференції сьогодні.
Серед опитаних „Соціоінформом” львів’ян, як розповіла Наталя Зайцева-Чіпак, 35,6% не довіряють жодному з органів влади чи базовому соціальному інститутові, ще 10% не змогли відповісти.
Натомість, за даними дослідження, найбільше львів’яни довіряють церкві – 33,4%, на другому місці – преса – 17,4%, громадським організаціям довіряють 9% опитаних.
Також Наталя Зайцева-Чіпак розповіла, що серед політичних інституцій найбільшою довірою користується діючий міський голова, який посідає четверте місце у загальному рейтингу довіри із показником у 7%.
Дослідження показало, що силові структури мають низький рівень довіри від львів’ян: армія – 5,6%, СБУ – 3,3%, міліція – 2,9%.
Також мешканці Львова, як сказала Наталя Зайцева-Чіпак, практично не довіряють центральним органам влади. Так, за її словами, Президентові України довіряють тільки 2,4% опитаних, Верховній Раді – 1,6%, Кабінетові міністрів – 0,5%.
Політичні партії, за даними опитування, мають підтримку львів’ян на рівні 1,6%, прокуратура – 1,4%, суди – 1%.
Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль, згідно з результатами дослідження, має підтримку львів’ян на рівні нижчому за репрезентативну похибку – 0,9%.
Опитування проводилося українським центром вивчення громадської думки „Соціоінформ” протягом 1-5 вересня 2010 року шляхом по квартирного опитування 800 мешканців міста Львова віком від 18 років і старше.
Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 3%.
ІА "Вголос": НОВИНИ