Про це в своїй статті для ZN.UA пише політичний оглядач Валентина Самар.

Як відомо, Регламент вимагає в разі внесення змін у показники бюджету надавати разом з законопроектом фінансово-економічне обгрунтування. В даному випадку не було надано ні обгрунтування, ні розрахунків.

«Звідки взялася саме така сума, як її можна було прикинути, приміром, за вартістю устаткування, якщо в проекті й пояснювальній записці, знову ж таки, не наводиться жодних технічних параметрів і характеристик», – пише оглядач ZN.UA.

Другий момент, наступний за нічим не обгрунтованою сумою, – це спосіб освоєння мільярда гривень. Підрядника цього проекту буде визначено без тендера.

Зазначимо, що депутати в терміновому порядку вже знайшли заявлену суму в  993,6 млн грн. Ці гроші, внісши зміни до держбюджету, планується взяти з податкових та митних зборів.

Нагадаємо, 4 липня Верховна Рада виділила майже 1 мільярд гривень на закупівлю веб-камер для виборчих дільниць. За закон проголосувало 259 депутатів.

Виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська заявила, що у віддалених селах встановлення веб-камер не сприятиме прозорості виборчого процесу, а навпаки буде  ще одним засобом тиску на виборця.

ІА "Вголос": НОВИНИ