Сьогодні Львівщина прощається із захисниками: Дмитром Цюрком, Миколою Ізьом, Романом Яхимцем, Юрієм Марцуном, Віктором Пронюком.
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Дмитро Цюрко - львів’янин. Із перших місяців повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. За особисту мужність Дмитра нагородили численними відзнаками. Захисник загинув 1 березня 2024 року у віці 39 років.
![](/uploads/media/e5/ea/e5ea8bbec445b637eed69c1170786b5a_w640.jpg)
Микола Ізьо - уродженець села Гостинцеве. Від початку повномасштабного російського вторгнення боронив Україну на східному напрямку фронту у лавах 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Загинув воїн 5 березня 2024 року. Йому було 40 років.
![](/uploads/media/42/80/428043de73ff08c5246a0f569cba7f73_w640.jpg)
Роман Яхимець - захисник із села Старява. Після російського вторгнення у 2014 році виконував бойові завдання в зоні АТО. А з початком повномасштабної війни повторно вступив до лав Збройних Сил України. Проходив службу у військовій частині А4056. Загинув військовослужбовець 3 березня 2024 року. Йому було 43 роки.
![](/uploads/media/f4/99/f4990be2f302602d37ac08b88ce8fe9f_w640.jpg)
Юрій Марцун - житель селища Славське. Під час повномасштабної війни виконував бойові завдання на східному напрямку у населеному пункті Дружба Донецької області. Герой загинув 6 березня 2024 року в день свого народження. Юрію виповнилося 46 років.
![](/uploads/media/6e/2d/6e2df38e0893cfdac7f5a4a71c00fb00_w960.jpg)
Віктор Пронюк - захисник з міста Жидачева. Під час повномасштабної війни проходив службу у військовій частині А0998. Помер Віктор 7 березня 2024 року у Львівському госпіталі. Йому було 48 років.
![](/uploads/media/6c/87/6c871702f2f757131d534a98423f3a6c_orig.jpg)
ІА "Вголос": НОВИНИ