У четвер, 4 січня, Львівщина проведе в останню путь шістьох захисників: Ореста Ямроса, Володимира Качалу, Леоніда Корягіна, Андрія Палюшинського, Сергія Вацика та Андрія Мовчана.
Про це повідомила ЛОВА.
Орест Ямрос – львів’янин. Під час повномасштабного вторгнення Орест вступив до лав територіальної оборони. З жовтня 2023 року боронив Батьківщину у складі 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади. Воїн загинув 1 січня 2024 року. Йому було 40 років. У захисника залишилася мати, дружина та двоє дітей.
![](/uploads/media/ef/f3/eff30337e1b941b846caf9526a63d59e_w640.jpg)
Володимир Качала – мешканець села Ракова Самбірського району. Володимир був командиром гранатометного відділення взводу вогневої підтримки спеціального призначення, роти снайперів спеціального призначення НГУ. Загинув 26 грудня 2023 року у Сєвєродонецькому районі Луганської області. Захисникові було 26 років.
![](/uploads/media/39/9d/399d9a7f34bbf8ffec252a68c7207bae_w640.jpg)
Леонід Корягін – червоноградець. Воїн проходив службу у військовій частині А4010. Загинув 30 грудня 2023 року на Донеччині. Захиснику було 24 роки.
![](/uploads/media/4b/70/4b702598059097da8419ecf7809c12de_w640.jpg)
Андрій Палюшинський – червоноградець. Андрій служив у лавах військової частини А4010. Загинув 1 січня 2024 року. Воїну було 36 років. У нього залишилися мати, брат та діти.
![](/uploads/media/58/2e/582ede22d4f900eb9dd4f27yz15abfd1_w640.jpg)
Сергій Вацик – мешканець міста Сокаль. Сергій був навідником-оператором 2-го розвідувального відділення 1-го розвідувального взводу військової частини А4056. Загинув 30 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання у Луганській області.
![](/uploads/media/47/5e/475e0832713a7eb42915cba6dfb41a99_w640.jpg)
Андрій Мовчан – захисник з Лопатинської громади. Андрій проходив службу у військовій частині 3028. Загинув 14 грудня 2023 року під час стрілецького бою у Пологівському районі Запорізької області. Воїну виповнилося 22 роки.
![](/uploads/media/ac/ef/acef1bd394915a43883404aa0b704a03_w320.jpg)
ІА "Вголос": НОВИНИ