Сьогодні Львівщина прощається із захисниками: Василем Фаримою, Дмитром Бабою, Валерієм Серебровим.
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Василь Фарима
![](/uploads/media/47/3e/473e173b59f2918aba39e295df01aaaf_w320.jpg)
Народився в селі Доброгостів на Дрогобиччині. До лав ЗСУ був призваний 7 травня цього року. У званні солдата проходив навчання як курсант навчального взводу навчальної роти підготовки фахівців тилового забезпечення військової частини А2600. Помер передчасно 26 травня 2024 року.
Дмитро Баба
![](/uploads/media/30/76/3076279c321ebb3acec8e581721dab87_w640.jpg)
Львів’янин.Із початком повномасштабного вторгнення долучився до лав 2-ї окремої Галицької бригади НГУ. Виконував бойові завдання на Донеччині.
Валерій Серебров
![](/uploads/media/69/c9/69c922623d50a2564e633d5b5a488eab_w640.jpg)
Уродженець селища Новодонецьке Донецької області.
Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся на Батьківщину та вступив до лав Національної гвардії України. Боронив державу у лавах 2-ї окремої Галицької бригади НГУ на східному напрямку фронту. За особисту мужність був нагороджений численними відомчими відзнаками.
ІА "Вголос": НОВИНИ