На Рівненщині унаслідок ДТП за участю неповнолітніх мотоциклістів тяжко травмувалась пасажирка.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
О 23:40 9 червня у селі Яполоть 16-річний житель села Жалин, водій мотоцикла «GEON», не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та допустив зіткнення з попутним мотоциклом «Honda», яким керував 17-річний житель села Перетоки.
Унаслідок ДТП травмувалась неповнолітня пасажирка останнього, яка була без мотошолома: 16-річну дівчину госпіталізували із травмами голови, зокрема переломом склепіння черепа.
Транспортні засоби вилучили. Обидва водії були тверезі, у мотошоломах, втім права керування транспортними засобами не мали.
Слідчі розпочали досудове розслідування.
ІА "Вголос": НОВИНИ