Цей південний плід не тільки володіє приємним і ніжним смаком, а й містить цілий комплекс вітамінів, а корисні жири, які є в ньому у великій кількості, легко засвоюються організмом. Але це далеко не всі корисні властивості, якими володіє авокадо, пише Headinsider.

Авокадо містить велику кількість корисних жирів. Поліненасичені жири, які входять до складу авокадо, знижують рівень холестерину, роблять наші судини еластичнішими, покращують кровопостачання а також допомагають нормалізувати роботу серця. Людям, що страждають на атеросклероз, недокрів'я і гіпертонію, цей фрукт рекомендують їсти якомога частіше.

Авокадо багате антиоксидантами. Ці елементи захищають клітини нашого організму від шкідливої ​​дії вільних радикалів, які прискорюють старіння організму, а найголовніше - порушують функцію імунної системи.

У складі авокадо дуже багато вітамінів. У цьому фрукті міститься велика кількість різних мікроелементів (калій, магній, фосфор, кальцій і мідь) і особливо багато там таких важливих вітамінів, як А, С, B5, B6, і E.

У авокадо є білок! На відміну від багатьох інших фруктів, авокадо містить протеїн. Звичайно, кількість білка залежить від розміру плода: приблизно в 100 грамах авокадо буде 2 грами білка.

Авокадо може бути не тільки продуктом харчування. Його часто використовують як інгредієнт різних косметичних масок і кремів. Велика кількість вітамінів А і Е, які є в авокадо, сприятливо діють на шкіру: покращують її колір, розгладжують дрібні зморшки, знімають дрібні запалення, приглушують псоріаз і екзему.

Авокадо містить корисні жири. Рослинні масла або вершкове масло, які сприяють набору ваги, можна спокійно замінювати м'якоттю авокадо. Він також стане прекрасною альтернативою жирам, які традиційно використовують в кулінарії. Для вегетаріанців авокадо може частково замінити м'ясо і яйця.

Авокадо сприяє засвоєнню поживних речовин. Багато фруктів та овочів засвоюються організмом набагато швидше і краще в поєднанні з іншими продуктами, і авокадо є одним з таких "каталізаторів". Він чудово поєднується з бананами і сухофруктами, а також з багатьма овочами, серед яких селера, помідори, огірки, капуста, солодкий перець, кукурудза і морква.

ІА "Вголос": НОВИНИ