«Я думаю, що не було набрано більшість голосів, тому що ті фракції. які так говорили, що вони готові голосувати за недовіру, в кінці-кінців працюють за подвійними стандартами. Наша фракція зразу заявила, що питання політичні і економічні потрібно розділяти і одне питання робота депутата Горбаля, а інше – робота голови Львівської ОДА Горбаля», - пояснив Богдан Козак.

За його словами, позиція УНП така, що людині треба дати попрацювати 3-6 місяців, щоб Горбаль мав можливість проявити себе як менеджер області. Поки що реальних підстав і аргументів для того, щоб висловлювати недовіру Василю Горбалю не було, зазначив депутат.

«Ми зразу її задекларували, а інші фракції, які звинувачували УНП в тому, що вона нібито зраджувала, але було 73 голоси і за внесення в порядок денний, а виявилося 58 голоси (таємне голосування за висловлення недовіри – Вголос). Виходить, що нема демократії у фракціях. Тобто, коли фракції декларують одне, а виходить зовсім по іншому», - зазначив Богдан Козак.

Водночас він не зміг вказати, які саме фракції використали подвійні стандарти.

«Наша фракція УНП, навіть у межах обласної ради, коли ми бачили зрадника Юрків, то ми добилися справедливості і вивели з фракції, привели нового депутата. Чому фракція БЮТ, НУНС не займе таку саму позицію? Не дати жити тим депутатам зрадникам. Робити пікети біля їхніх помешкань, скликати з’їзди, виводити їх з депутатства за те, що вони зрадили», - заявив Богдан Козак, говорячи про народних депутатів БЮТ та НУНС, які голосували за ратифікацію угоди про перебування ЧФ РФ.

Під час вчорашнього голосування за рішення про події у Верховній Раді України 27 квітня 2010 року двоє депутатів ЛОР від УНП проголосували «за», зокрема Лариса Федорів та Володимир Гнатишин. Загалом рішення підтримало 67 депутатів. У цьому рішенні була заява депутатів, у якій було сказано, що облрада висловлює недовіру Василю Горбалю.

ІА "Вголос": НОВИНИ