Про це йшлося сьогодні під час громадських слухань моніторингу результатів виконання програми щодо безбар’єрності у м. Львові.

«Програма «Створення у Львові універсально доступного середовища для людей з особливими потребами» була започаткована у 2005 році і на сьогодні вона фактично себе вичерпала. Нам потрібно розробляти нові пропозиції для влади. Однією з них має стати прохання про створення органу, який допоможе нам контролювати процес проведення ремонтних робіт у місті, впливати на відповідні служби» - зазначив голова правління ЛОВУФ «Реабілітація інвалідів» Ярослав Грибальський.

За словами Ярослава Грибальського, за п‘ять років коли діє програма вдалося зробити досить мало. До прикладу, з шести районних адміністрацій Львова для людей з обмеженими можливостями доступна лише одна, з дев‘ятнадцяти лікувальних установ – лише три, з десяти відділень «Ощадбанку» доступним є лише один.

«Мені байдуже хто ставить світлофори, хто викладає бруківку, хто малює розмітку. Всі ці установи мають узгоджувати план проведення робіт між собою і виконувати їх так, щоб вони відповідали потребам інвалідів» - підкреслив Ярослав Грибальський.

ІА "Вголос": НОВИНИ