Нетвереза водійка з’їхала з дороги та врізалася у паркан приватного господарства
В одному із сіл Скориківської громади нетвереза водійка з’їхала з дороги та врізалася у паркан приватного господарства.
Про це розповіли у поліції Тернопільської області.
— Повідомлення про ДТП надійшло на лінію 102. На місце події виїжджав наряд сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №5 м.Підволочиська, — йдеться у повідомленні.
Прибувши туди, поліцейські виявили пошкоджений транспортний засіб та його власницю – 35-річну місцеву жительку. Під час спілкування інспектори помітили у жінки ознаки алкогольного сп'яніння.
ІА "Вголос": НОВИНИ