Заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук пояснив, які проблемні ситуації можуть виникнути через передачу до держбюджету податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з зарплат військових.

У середу, 8 листопада, Верховна Рада на засіданні ухвалила у повторному другому читанні та в цілому законопроект №10037 щодо податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з зарплат військових. Цього року 50% військового ПДФО залишать в місцевих бюджетах, а з наступного року кошти повністю розподілятимуть на рівні держави.

За рішенням нардепів, з 1 жовтня 2023 року і до 31 грудня року, в якому буде припинено чи скасовано воєнний стан, військове ПДФО спрямовується до державного бюджету.

«Кожного дня ми передаємо ту чи іншу допомогу військовим. Чи зможе так оперативно і швидко реагувати держава, коли це все зійдеться в один бюджет державний? Я переконаний, що не зможе», - Любомир Мельничук, керівник Львівської міської організації ВО «Свобода», Заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді.

Більше дивіться на відео:

ІА "Вголос": НОВИНИ