Капітан ЗСУ, секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» пояснив проблему сприйняття війни в українському суспільстві.
«Перемога у цій війні першочергово потрібна нам. Звісно, потрібно звертатися до союзників і сподіватися на них, але першочергово перемога потрібна нам», - сказав в ефірі Маркіян Лопачак, капітан ЗСУ, секретар Львівської міської ради.
Більше дивіться на відео...
ІА "Вголос": НОВИНИ