Він зазначив, що над цим Катехизмом «Христос наша Пасха» працювало близько 250 людей по всьому світу. Це є свідченням, що в ньому висловлено те, у що Греко-Католицька Церква вірить, навчає і як живе в усьому світі.
«Перші плоди, яких ми очікуємо від цього Катехизму, це те, що він допоможе вірним краще пізнати і глибше втілити в життя передану Отцями нашої Церкви Христову віру, плекати київську християнську традицію, знайти в їх світлі відповіді на виклики сьогодення», - зазначив Глава УГКЦ.
Він додав, що цей Катихизм, «як і кожен плід людської праці» не є досконалим і, безперечно, знайдуться люди, які будуть ним незадоволені.
«Думаю, незадоволених цією книгою буде багато, але це є нормально. Перш за все незадоволені будуть ті, хто думає, що краще знає у що вірить Церква, ніж Синод Єпископів. Можливо, ним будуть незадоволені богослови. І це теж є нормально, адже Катехизм не є підручником з богослов’я. В текст Катехизму не можуть увійти ті чи інші богословські гіпотези, бо всі вони є тимчасові і завтра вони можуть зникнути або видозмінитися. А Катехизм має на меті викласти віру Церкви такою, якою вона є від Ісуса Христа чи Апостолів і аж до кінця світу», - сказав Блаженніший Святослав.
Головна досконалість Катехизму «Христос наша Пасха», за словами Глави УГКЦ, полягає в тому, що він створений представниками УГКЦ для вірних своєї Церкви.
ІА "Вголос": НОВИНИ