Андрій Палюх зазначив, що у Шевченківському районі зменшився ріст злочинності у порівнянні з минулим роком, але це не дає підстав заспокоюватись, оскільки питання правопорушень, скоєних неповнолітніми, стоїть дуже гостро.

«Коли ми проводили перевірки у навчальних закладах, то побачили, що не у всіх школах створені громадські ради, які б займалися питаннями профілактики злочинності. А якщо такі створені чи діють, то тільки на формальних підставах», - розповів прокурор Шевченківського району.

Тому, за словами Андрія Палюха, протягом 3-4 кварталу цього року представники прокуратури або ж міліції візьмуть участь у батьківських зборах або ж проведуть спільні наради у школах.

«Має бути відповідний зв’язок між закладами освіти і правоохоронними органами. Ми будемо вибирати «проблемні школи», звідки поступають сигнали про правопорушення дітей», - пояснив прокурор.

На брифінгу Андрій Палюх також розповів про факти безвідповідальності зі сторони працівників міліції, коли вони отримують тривожні сигнали із медичних закладів, куди доставляються неповнолітні в стані алкогольного сп’яніння.

«У цьому році виявлено 10 фактів, коли працівниками міліції не проводилась відповідна перевірка і не виявлялись причини та обставини вживання оковитої неповнолітніми», - зазначив прокурор Шевченківського району.

ІА "Вголос": НОВИНИ