Академія «Руху» відкрила свої двері для більше, ніж 60-ти юних футболістів з Пустомит
Дітям провели екскурсію та влаштували футбольний майстер-клас.
![](/uploads/media/be/1b/be1bb2a093b503ed8b76d3128f8030e4_w1280.jpg)
Візит відбувся у рамках майбутньої співпраці «жовто-чорних» та Пустомитівської ДЮСШ, на базі якої у майбутньому планують створити філію футбольного клубу «Руху».
Цієї суботи Академія «Руху» відкрила свої двері для більше, ніж 60-ти юних футболістів з Пустомит та довколишніх населених пунктів цього району. Для цих хлопчаків, їхніх батьків та наставників клуб провів екскурсію навчально-тренувальним комплексом та підготував пізнавальний майстер-клас з футболу.
![](/uploads/media/bd/93/bd93b7f402725d99e02baed05991bc4e_w960.jpg)
Поки юні гості робили пам’ятні світлини на полях та у приміщеннях Академії, представники «Руху» та Пустомитівської ДЮСШ обговорювали майбутню співпрацю Академії та футбольних шкіл Пустомитівщини.
![](/uploads/media/c7/73/c77355cec5b98c61f39fc4e982eaaa51_w1280.jpg)
Планується, що філія «Руху» у Пустомитах запрацює вже навесні 2023-го року. Її наявність значно полегшить процес потрапляння здібних юнаків у Академію «жовто-чорних». Тож невдовзі у талановитих хлопців із цього міста та району тепер з’явиться ще більша мотивація покращувати свої футбольні навички на тренуваннях.
![](/uploads/media/ef/32/ef32778962b89f35821f3dbdb9b3157a_w1280.jpg)
ІА "Вголос": НОВИНИ