Депутати ухвалили підтримати звернення до Президента України та винести подяки громадським організаціям, які проявили таку ініціативу.

За словами Віри Лясковської, під зверненням «Зупиніть знищення Брюховецьких лісів на Львівщині!» підписалися представники понад 60 неурядових та наукових організацій, а також - окремі громадяни з Білорусі, Росії, Туркменістану та України звернулися Президенту України з проханням покласти край знищенню Брюховецьких лісів у Львові.

Подаємо повний текст:

«Вельмишановний пан Президент!
 
Звертаємося до Вас, як до Гаранта Конституції України, з проханням зупинити знищення лісового масиву на Львівщині, що загрожує катастрофічним погіршенням стану навколишнього середовища в цьому регіоні.

Як нам стало відомо, (http://www.vgolos.lviv.ua/politic/24.html?page=3 і ін.), вже більше 5 років кооператив "Ремонт", за допомогою сфальсифікованих документів, перш за все, ухвали Львівської  обласної ради від 01.02.1993р. "Про ефективне використання земель запасу", намагається вилучити з  Державного лісового фонду і передати в землі запасу Грибовицької сільської ради для житлово-дачного будівництва 327,8 га лісопаркової зони Львова, унікальних лісів I групи Держлісфонду рекреаційно-оздоровчого, кліматологічного і рекреаційного призначення.

Більше 5 років правоохоронні органи, суди, громадськість Львова борються за збереження легенів свого міста, але Вищий адміністративний суд України ім'ям України (!) відстоює інтереси "Ремонту", відміняючи львівські рішення!

Львівська міська рада і львівська громадськість неодноразово зверталися в самі різні державні інституції, зокрема, і особисто до Вас, шановний Пане Президенте, з проханням зупинити це розкрадання народного надбання (http://www.greenkit.net/Members/Pe4eneg/BrukhLisy.pdf).

Ми підтримуємо вимоги львів'ян і просимо Вас, як виняток, розглянути проблему, що склалася з лісопарковою зоною Львова через домагання кооперативу «Ремонт», на засіданні Ради Національної Безпеки і Оборони, запросивши на нього представників Львівської міськради.

300 гектар для багатотисячного міста - не просто ліс! Це і місце відпочинку городян, і чистота повітря, і здоровий мікроклімат. Зараз Львів може їх позбутися».

ІА "Вголос": НОВИНИ