Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив експерт проекту, доцент НУ «Львівська політехніка» та Львівської державної академії мистецтв Микола Рибенчук, протяжність маршруту складатиме 800 м. « Для огляду приблизно треба дві-три години, залежно від того, наскільки багато інформації будуть подавати екскурсоводи, це буде потужний маршрут», - розповів Микола Рибенчук.

Нагадаємо, у процесі реалізації проекту планується виконати комплексне наукове дослідження підземель середмістя Львова, здійснити археологічні пошуки, опрацювати проектну документацію підземної туристичної траси. Проект також передбачає проведення низки семінарів для обміну досвідом реалізації схожих проектів в інших містах Польщі, налагодження тіснішої співпраці між спеціалістами та муніципалітетами у питаннях промоції туризму й збереження підземель, та популяризацію існуючих підземних туристичних трас Львова, Любліна та Жешува.

В результаті проекту планується отримати проектно-кошторисну документацію підземної туристичної траси у Львові та концепцію її експозиційного наповнення, що стане передумовою для подальшого спорудження траси.

Грант в максимальному розмірі 445379,85 євро (що становить 90% усіх витрат проекту) надається за рахунок коштів Європейського Інструменту Сусідства і Партнерства в межах Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007-2013.

Партнерами управління охорони історичного середовища в реалізації проекту є Гміна міста Жешув (Жешув, Польща) та Осередок «Брама Гродзька – Театр НН» (Люблін, Польща).

ІА "Вголос": НОВИНИ