Сергій Притула зауважив, що мав можливість використовувати свій капітал та публічність на користь ЗСУ. До того ж він має чимало знайомих-військових, тож орієнтувався у їхніх потребах. Тому не міг не займатись волонтерством.

«Це ж не пафосні якісь слова, реально є люди, які стали стіною, захищали вас, мене, наших дітей, наш спосіб життя, до якого ми звикли і не хотіли міняти його. Вони захистили нас від тої наволочі, яка зараз так масово прийшла. Плюс у мене половина рідних – офіцери Збройних сил України. Я стан справ в армії знав дуже добре, починаючи ще з 90-х. Я розумів, у якому стані знаходиться армія у 2014 році. Якщо ти маєш можливість допомогти снайперам прицілами, аеророзвідці – дронами, а піхоті – берцями, броніками, шоломами, чим-небудь – бери щось роби».

Волонтер зауважив, що масштаби його діяльності змінилися відповідно до потреб армії, яка так само чисельно збільшилась з 24 лютого.

«Це все взаємопов'язане. 8 років я справлявся з цією волонтерською справою як приватна особа, я був один. Звичайно, в мене було коло людей, з яким я міг проконсультуватися. З 24 лютого масштаб біди виріс у десятки, сотні разів, так само виросли потреби війська, яке дуже швидко почало розростатися. Зараз у системі безпеки держави мільйони людей», – сказав Сергій Притула.

 

Волонтер розповів, що зараз 200 людей у підпорядкування фонду, з них лише двоє отримують зарплатню і то не з коштів, які донатять українці на зброю та спорядження.

Так ми зібрали 600 мільйонів на ті «Байрактари», але й до цього у нас уже був понад мільярд гривень зборів на ось цю операційку, якою ми займаємось кожного дня,
– зазначив Притула.

 

Як писав раніше Вголос, ще одна країна збирає кошти на Bayraktar для України

ІА "Вголос": НОВИНИ