Наразі метеорологи не зафіксували початок метеорологічної весни, але протягом наступних днів в Україні очікується потепління.

Спеціалістка з метеорології Укргідрометцентру Наталя Птуха розказала про найтепліші і найхолодніші дні протягом наступного тижня, а також поділилася прогнозом щодо настання метеорологічної весни.

«У п'ятницю, 23 лютого, надійде потужна тепла повітряна маса з півдня. Водночас посилиться вітер», - прогнозує синоптикиня.

У вихідні можливі зміни синоптичних процесів та нові атмосферні фронти з північного заходу, що може призвести до опадів, особливо в західних та північних областях.

"Різкого коливання температур не передбачається, проте на початку наступного тижня очікується невелике зниження температури", — попередила синоптикиня.

Вона також уточнила, що вночі на півночі і сході можливі невеликі морози в межах від -1 до -3 градусів.

Щодо приходу весни, то за її словами, наразі метеорологи не зафіксували початок метеорологічної весни. Для визначення цього моменту потрібно, щоб середньодобова температура протягом кількох днів поспіль перевищувала 0 градусів на конкретній метеостанції.

"Але, як кажуть наші агрометеорологи, вже розпочався період передвесіння - так вони його описують", - резюмувала синоптикиня.

ІА "Вголос": НОВИНИ