Про це сказав заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Гуменчук під час прес-конференції сьогодні.
За словами Ігоря Гуменчука, грошова оцінка – це технічна документація, на базі якої розроблене програмне забезпечення, тому повернутися до попередньої оцінки землі просто нереально.
„Встановлене нове програмне забезпечення, якщо ми скасували би ухвалу, то у місті виник би земельний колапс – ми не могли б ані надавати землю в оренду, ані у власність. Повернутись до старого програмного забезпечення – нереально, його вже не існує” – сказав Ігор Гуменчук.
Коригування базової нормативної оцінки землі, відзначив Ігор Гуменчук, відбуватиметься протягом трьох місяців, потім виправлена технічна документація пройде експертизу в Києві і громадські слухання, після чого буде винесена на розгляд сесії Львівської міськради.
Вартість коригування, за словами Ігоря Гуменчука, складе близько 80 тисяч гривень, що передбачено бюджетом Львова у статті „Землеустрій”.
Заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин додав, що у разі скасування ухвали про нову грошову оцінку землі, на нову документацію довелося б витратити понад 500 тисяч гривень.
Нагадаємо, вчора у Львові проходили протести проти нової грошової оцінки земель.
ІА "Вголос": НОВИНИ