У суботу, 8 червня, на Львівщині проведуть в останню дорогу сімох захисників, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Василь Мельник

Житель Буська. Здобув військову освіту у Національній академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного. Відтоді, із 2011 року, служив у Збройних силах. Брав участь в АТО, ООС. Боронив територіальну цілісність нашої держави у лавах 82 окремої десантно-штурмової бригади. Був командиром аеромобільної роти. Загинув воїн 22 вересня 2023 року. Йому було 30 років.

Віталій Стельмащук

Родом із села Ясенів. Під час повномасштабної війни був старшим стрільцем-оператором стрілецького відділення. Захисник загинув 31 травня 2024 року поблизу населеного пункту Дружківка Донецької області. Йому було 29 років.

Василь Шитов

Житель села Хащованя Славської громади. Служив на посаді старшого стрільця 4-го стрілецького батальйону з охорони та оборони важливих державних об’єктів. Загинув 5 червня 2024 року у населеному пункті Новодмитрівка, що на Донеччині. Воїну було 35 років.

Андрій Бондаренко

Львів’янин. З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у лавах 141 окремої механізованої бригади. Загинув військовослужбовець 29 травня 2024 року під час порятунку побратимів. Йому було 40 років.

Руслан Яровий

Донеччанин. З 2019 року проживав у Львові. Після повномасштабного російського наступу долучився до лав Збройних сил. Обороняв країну у складі 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку. Загинув 4 червня 2024 року у віці 48 років.

Тарас Панас

Львів’янин. Після початку повномасштабної війни став на захист України та долучився до складу 68 окремої єгерської бригади ім. О. Довбуша. Обіймав посаду командира відділення. Під час виконання бойових завдань отримав важке поранення. Загинув захисник 6 червня 2024 року у віці 38 років.

Володимир Ренчка

Житель села Підгайчики Рудківської громади. Служив у військовій частині А0501 на посаді командира першого інженерно-саперного відділення другого інженерно-саперного взводу. Загинув захисник 3 червня 2024 року на Харківському напрямку.

ІА "Вголос": НОВИНИ