Таке рішення було ухвалене у вівторок, 24 лютого, після клопотання адвоката переселенців, повідомляє «Радіо Свобода».
Як пояснив журналістам адвокат переселенців Віталій Дорохін, сторона відповідача засумнівалась у справжності документів, які позивач – син Царьова – додав до свого позову до суду. Йдеться про справжність договору дарування будинку Максиму Царьову. За словами адвоката, сумніви виникли тому, що під час укладання цього договору, датованого січнем 2015 року, мали бути присутні всі члени родини, зокрема, й Олег Царьов, який наразі перебуває у розшуку.
«Після ознайомлення з документами, які були прикладені до позову, нам стало відомо про дарування цього майна синові Царьова. У нас є підстави вважати, що частина документів була підроблена. Учора мною була подана заява про реєстрацію кримінального провадження до Дніпропетровського районного відділу міліції, було порушене кримінальне провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України (частина 4). Це є підставою для призупинення розгляду даної цивільної справи доти, доки не буде встановлена істина у кримінальному провадженні. Практично це перемога у цій справі», – зазначив адвокат переселенця.
Сторона позивача на судове засідання у вівторок не з’явилась. Неможливо було з’єднатись із Максимом Царьовим і телефоном – за номером, який він вказав у своїй позовній заяві до суду.
Водночас активісти дніпропетровського Автомайдану, об’єднання афганців та інших громадських організацій, які були присутні у залі суду, вітали судову ухвалу оплесками.
Як повідомляв «Вголос», у січні 2015 року стало відомо, що син колишнього народного депутата України від Партії регіонів Олега Царьова Максим Царьов через суд намагається виселити з будинку Царьових у селищі Старі Кодаки під Дніпропетровськом кілька родин переселенців з Донбасу. За даними активістів дніпропетровського Автомайдану, на той момент у будинку мешкали понад два десятки вимушених переселенців з Донбасу, зокрема діти. Активісти, які допомогли їм туди поселитись, заявляли, що тим просто ніде жити і що переселенці в будинку – «це гарантія того, що він залишиться недоторканим».
У червні 2014 року до будинку Олега Царьова біля Дніпропетровська місцеві автомайданівці почали заселяти переселенців із Донбасу. Ініціатори заявили: це тимчасовий, вимушений захід, маєток, як і раніше, перебуває у власності депутата, його конфіскація не передбачається.
2014 року в Україні проти екс-депутата порушили кримінальні провадження через заклики до змін державного устрою й кордонів України, а проти його фірм на Дніпропетровщині – через несплату орендної плати за землю, забруднення довкілля та інші порушення.
ІА "Вголос": НОВИНИ