Цікаво, що ж воно там за диво таке. Людей поряд багато. До того ж, ще не відомо кого більше: дітей чи дорослих. А чом би й собі не спробувати водного щастя. Отже, вперед, крізь натовп до входу.

Перше, що потрапляє на очі, то каси з чергами. Обираємо, де найменша, і прилаштовуємось мирненько в хвостику. П’ятнадцять хвилин і вже маємо свої браслетики-як-годинники (замість циферблату номери) синього кольору. До речі, бувають браслетки й іншого кольору: зелені, жовті, помаранчеві, чи то коричневі, чи то фіолетові. Головне колір правильно розпізнати, і проблеми одразу зникають.

Від кас плавно передислоковуєшся до роздягалок з дверима «вхід-вихід». Це коли через одні заходиш, а через інші виходиш. Тут не варто забувати, через які двері заходив, бо басейнів з гірками не побачиш. Тому виходимо правильно і опиняємось прямісінько біля купи кольорових шафок. Отут і пригодиться колір браслета. По ньому колір шафки визначаєш (краще не плутати). Знаходиш табличку з потрібним номером, тулиш свій псевдо годинник до червоного кола на ній, і шафка відчинена.

Ну тепер, нарешті, можна сміливо простувати до басейнів з гірками. Від кімнати з шафками та фенами (ще повз душ) потрапляєш в зал розваг. Ось тобі і перший басейн. З двома гірками (одна довга і червона а інша гірка-злив) та стінкою для скелелазіння.

Щоб з’їхати з червоної гірки, потрібно піднятись сходами на другий поверх. Робити це краще в гумових шльопанцях, бо сходи дуууже слизькі (під час спроби зійти вниз ледь не порахувала їх дупою), а ще ж люди бігають, як шалені.

Але, другий поверх. З нього залізними східцями можна добратись до гірок більш екстремальних. І зі швидкістю звуку, та ще й зі звуком, на нього ж таки повернутись. Щодо гірок. Жовта і зелена – високі відкриті гірки з невеликою 4-5-хвилинною чергою. Їдеш вниз, і відчуття внутрішніх органів у небі гарантовано.

Ще одна гірка, з якої вся панорама натовпу відкривається – червона. Схема спуску у цієї екстремальної забавки трохи інша, ніж в усіх попередніх(тут вже потрібне коло-матрац) – з’їхав і хилитаєшся з боку на бік на її днині. Цікаво було б прокататися, правда? А не все так просто. Матраців мало, людей багато, за чергу до гірки взагалі краще не згадувати.

Є ще чотири гірки, якими їдеш через вулицю. Оце справжній екстрім. Тільки чекати його ще довше – черга велика, дехто по годині чекав. Терпцю стояти стільки часу на сходах не всім вистачить. Мене особисто не вистачило і на 5 хвилин.

Тому виграв варіант направити свої босі п’ятки в бік 50-метрового басейну. Вода там справді тепла і люди один одному на голові не зовсім сидять, черг немає. Правда трохи глибоко. Тому лізти туди можна з вмінням плавати, не інакше. І краще сильно не принюхуватись, якщо улюбленим запахом не є легкий аромат хлорки.

Ну, в дитячий басейн ми не залазили. Діти теж мають право на свої розваги. Хоча багато дорослих перед гарячою водичкою просто не встояли, і потіснили таки малюків.

Отже, що у аквапарку ще є. Фреш-бар, бістро, два кафе в мокрій зоні, джакузі, російська парна, фінська сауна, турецька баня, інфрачервона сауна і т.д. Але це все за окрему плату.

Про те, як безпечно і швидко з «Пляжу» вийти. Йти треба хоча б на 20 хвилин раніше за весь натовп. І швиденько звідти тікати, поки тлум не зібрався. Але для початку не забудьте знайти свої залишені десь капці.

Про це ми не подумали. Прийшов час покидати аквапарк і всі дружно ринулись до душу, фенів, шафок і,звичайно, роздягалок. Як наслідок, черги вражаючі. До душу таки потрапили,адже ж треба відчуття хлорки з писка змити. До шафок дістатися теж реально. А от на фени краще одразу махнути рукою (окрім шалених черг, половину з них вже не працює від перенагрівання). Або свій бери, або йди з мокрою головою.

Залишилось найскладніше – таки вийти звідти. Роздягалок «вхід-вихід» на тисячку народу, який забажав вийти одночасно, трохи замало. І знову черга.
15 хвилин (вибирали найменшу) і мокре волосся гойдає вечірній вітер.

Про ціни. Тариф «Пляж» має загальний та сімейний. Загальний поділяється на «понеділок-п’ятниця», «субота, неділя, свята», та «пільговий-звичайний».
А ще ціни поділяються на 1,2,3 години та повний день. І коливаються вони у тарифі «загальний» від 15 до 80 гривень у будній день та від 15 до 90 гривень на вихідні-свята, пільговий варіант – від 10 до 60 гривень. Тариф «сімейний» розрахований мінімум на трьох осіб (дорослих максимум двоє): за дві години «понеділок-п’ятниця» Ви заплатите 75 гривень (за трьох, а за кожного наступного – 25грн), а «вихідні-свята» 110 гривень (+ 35грн за наступного); за три водні години будньої днини – 100 гривень (+35 за наступного), за стільки ж святової-вихідної – 160 гривень (+50 за наступного).

P.S. Велике прохання до дирекції аквапарку: ну не потрібно запускати стільки народу одночасно, адже окремі люди прагнуть не лише спуститися з гірок, а й спокійно поплавати у басейні.


 


 

ІА "Вголос": НОВИНИ