«Refee» — для дітей віком від 4 до 11 років та «SVITY» — для людей від 16 років. Додатки повинні допомогти в перші кроках в чужій країні, надати поради щодо спілкування, та доступ до основних потреб, таких як безпека, їжа та притулок

Про це повідомила міжнародна організація, яка займається наданням допомоги та захисту дітей KidsRights Foundation.

18-річна Софія Терещенко, 17-річна Анастасія Феськова та 17-річна Анастасія Демченко отримали премію за розробку двох додатків для дітей-біженців. Її вручили 17 листопада у Сполученому Королівстві.

Дівчата разом працювали над мобільним додатком після повномаштабного вторгнення. Українки, яким на той час було лише 16 і 17 років, були шоковані історіями інших дітей, які були змушені стати біженцями і тим, хто перетнув кордон без батьків.

«Refee» — призначений для дітей віком від 4 до 11 років і допомагає їм знайти всю необхідну інформацію, коли вони прибувають у нову країну. Це охоплює перші кроки, а також поради щодо спілкування, щоб вони могли отримати доступ до основних потреб, таких як безпека, їжа та притулок.

«SVITY» — орієнтований для людей від 16 років, які намагаються інтегруватися в новій країні, сприяючи спілкуванню між дітьми-біженцями та дітьми з приймаючих громад.

ІА "Вголос": НОВИНИ