Зокрема, Юлія Тимошенко нагородила почесною грамотою Кабінету міністрів України з врученням пам’ятного знаку ректора НУ «Львівська політехніка» Юрія Бобало. Крім ректора нагороди від уряду отримали й інші професори, викладачі, працівники політехніки.
«Ви формуєте і політичну, і владну, і наукову, інтелектуальну і творчу еліту нашої країни. Ви це робите справно», - звернулась до працівників та випускників політехніки Юлія Тимошенко.
«Я знаю, що один із винахідників залізобетону працював у «Львівській політехніці». Хочу вам сказати, що не тільки залізобетон ви дали світу, а у вас ще залізобетонна репутація, залізобетонне слово, залізобетонна боротьба за незалежність і процвітання України. У вас все надійне», - додала прем’єр-міністр.
Юлія Тимошенко відзначила, що лише тоді, коли в Україні буде найвищий рівень духовності та найвищий рівень інтелекту, то країні вдасться вибороти гідне місце у світі.
«Ми будемо конкурентноздатні в цьому високоінтелектуальному, жорсткому, а іноді і цинічному світі», - зазначила Юлія Тимошенко.
На церемонії святкування 165-річчя «Львівської політехніки» також були присутні Міністр соціальної політики та праці Людмила Денісова, Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, Міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда, заступник Міністра освіти та науки Максим Стріха, а також влада міста Львова та області.
Зокрема губернатор Львівщини Микола Кміть під час виступу зачитав лист-привітання від Президента України Віктора Ющенка. Також голова Львівської ОДА закликав студентів поступати до політехніки, оскільки це університет дає потрібні в житті, практичні знання.
Національний Університет «Львівська політехніка» був заснований як технічна академія 4 листопада 1844 року. В кінці 19-го століття академія перетворилася у Вищу технічну школу, де навчалося близько 250 студентів. Після Першої світової війни на базі технічної школи утворено Львівський політехнічний інститут, де навчалося вже 4 тис. студентів та працювало 280 викладачів. Станом на сьогодні Національний університет «Львівська політехніка» закінчили близько 150 тисяч студентів, з яких 3 тис. іноземці з 90 країн світу.
ІА "Вголос": НОВИНИ