Паркування у Києві відсьогодні стало тимчасово безкоштовним через рішення суду щодо встановлення тарифів місцевою адміністрацією.

Про це повідомляють у за стосунку «Київ Цифровий».

«Інспектори не накладатимуть штрафи за несплату паркування… Якщо шахраї вимагатимуть у вас оплату на муніципальних паркінгах, викликайте поліцію», - йдеться в повідомленні.

Напередодні голова Київського територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький повідомив у Facebook, що Шостий апеляційний адмінсуд Києва скасував розпорядження КМВА, яким затверджено тарифи на платне паркування в місті.

Зокрема скасоване розпорядження про встановлення тарифів 35 гривень за годину у першій зоні, 25 гривень у другій та 5 гривень у третій за послуги КП «Київтранспарксервіс». Хмельницький повідомив, що у жовтня 2023 року Тимчасова адмінколегія АМКУ встановила, що ціни на паркування в Києві завищені.

«Колегія визнала, що КП »Київтранспарксервіс«, яке розрахувало ціну на послуги паркування у столиці аж в 35 грн за годину, скористалося своїм монопольним становищем під час формування вартості такої послуги, а Київська міська військова адміністрація це порушення »легітимізувала«», - написав чиновник.

ІА "Вголос": НОВИНИ