Як передає кореспондент Вголосу, під час обговорення представили містобудівне та історико-містобудівне обґрунтування проекту будівництва.
Загальна площа ділянки складає 2,8939 га, з них під забудову планується 0,77 га, а решту – під озеленення та замощення.
Містобудівне обґрунтування дозволяє розміщення на цій ділянці готелю. «На проектованій ділянці може бути розміщений об’єкт відпочинку і туризму», - йдеться в містобудівному обґрунтуванні, яке розробив інститут «Містопроект».
Також обґрунтування визначає такі параметри майбутнього готелю –
- категорія не нижче 4*,
- облаштування загальнодоступної благоустроєної зони відпочинку та оглядових майданчиків,
- відкриття об’єктів спортивно-відпочинкового призначення, відкриті для загального користування (не менше 250 відвідувачів),
- передбачення парковки для відвідувачів парку «Знесіння»,
- максимально допустима місткість готелю – 500 місць, 286 номерів,
- на північній частині ділянки (в підніжжі гори Лева) заборонене будь-яке будівництво.
«Це не є проект для будівництва. Ця документація для прийняття рішення і умов проектування», - наголосив під час представлення керівник ДІМП «Містопроект» Віталій Дубина.
Під час обговорення мешканці парку Знесіння висловили різні думки щодо майбутньої будівлі. Частина виступили за те, щоб заборонити будь-яке будівництво на території парку. Інші, навпаки, наполягали, що цю територію потрібно облагородити. «Парк «Знесіння» зараз – це просто лісопосадка. Якщо є забудовник, то хай будує, а ми потім з того скористаємо», - відзначив мешканець вулиці Харківської Василь Громицький.
«Там нічого не впорядковано. Псів вигулюють, наркомани якісь, крики постійні. Не знаю, б’ють там кого чи ґвалтують. Я не раз викликав наряд міліції туди. Район занедбаний, хоч це і центр міста. Там щось треба робити – доріжки, освітлення. Як, як мешканець, вважаю, що цю територію потрібно впорядкувати», - додав мешканець вулиці Лісної Василь Павлюк.
Окрім того, представник університету «Львівська Політехніка» наголосила, що поблизу ділянки находяться джерела, тому потрібно визначити вплив будівництва на їхній стан. Цю пропозицію винесли у резолюцію слухань.
Загалом резолюція слухань містить три пункти.
1. При подальшому проектуванні врахувати можливий вплив на навколишні території
2. В жодному випадку не допустити житлового будівництва
3. Не всі місцеві мешканці задоволені будівництвом, але є рішення судів, які його дозволяють
Нагадаємо, у листопаді 2009 року «Архібуд» представив проектні пропозиції будівництва готельно-рекреаційного комплексу на території парку Знесіння.
Готель також внесений в програму підготовки до Єврл-2012.
ІА "Вголос": НОВИНИ