У суботу, 6 квітня, у День Міжнародного дня спорту відділення НОК України у Львівській області запрошує усіх охочих  до Стрийського парку у Львові на грандіозне свято.

У програмі святкування: показові виступи, майстер-класи з видів спорту, легкоатлетичний забіг та зарядка з Олімпійцем, яку проведе Віра Передерій – майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні.

Організатори заходу – відділення НОК України у Львівській області, Львівська міська рада, Молодіжна Рада об’єднаних профспілок Львівщини,  благодійний фонд «Розвиток Громади» та ін.

Цьогорічний забіг матиме ще й благодійний характер – для порятунку життя 4-річного Мирослава Мілойчікова.

Забіги проходитимуть на дистанціях 1,3км та 500 метрів.  Реєстрація учасників об 11.00 у Стрийському парку (біля будівлі кафедри фізичного виховання Львівської Політехніки – басейн (від сторони вул.Самчука).  Початок зарядки та легкоатлетичного забігу о 12 годині.

Також у межах заходу відбудеться катання на справжніх байкерських мотоциклах, скандинавська ходьба,  велотріал, показові виступи з воркауту, настільного тенісу, армреслінгу, на гірськолижному тренажері та багато іншого цікавого.

ІА "Вголос": НОВИНИ