Про це повідомив головний архітектор Львова Юрій Криворучко на прес-конференції сьогодні.
Завтра о 10.00 год. відбудеться відкриття експозиції документів генерального плану у ДП ДІПМ «Містопроект», що на вул. Ген. Чупринки, 71. Нагадаємо, Інститут «Містопроект» є розробником містобудівного обґрунтування генерального плану.
З проектною документацією та висновками державної експертизи мешканці можуть ознайомитись щодня з понеділка по четвер з 10.00 по 17.00 год. в інституті «Містопроект». А у вівторок з 11.00 по 13.00 та у четвер з 15.00 по 17.00 год. експерти відповідатимуть на запитання та даватимуть роз’яснення. Запитання та пропозиції мають бути мотивовані та опиратись на законодавчу базу. Пропозиції до проекту також можна подавати у відділ громадського партнерства, пл. Ринок, кім. 539, тел. 297-57-63.
Карту генерального плану у масштабі 1:20 000 розміщено також у Центрі обслуговування мешканців на пл. Ринок, 1 (перший поверх).
30 серпня відбудуться громадські та екологічні слухання проекту «Коригування генерального плану м. Львова».
«Останній генеральний план був затверджений 1993 року. Ми розробили цей генеральний план у зв’язку зі зміною соціально-економічної формації, появу приватної власності на землю, нерухомість, занепадом промисловості, збільшення одиниць транспорту тощо. Цілий ряд об’єктивних причин спонукав до перегляду генерального плану. Генеральний план – це основний концептуальний документ, який показує основні напрямки розвитку міста, говорить про межі, зонування території, планувальну структуру, відпочинок, рекреацію. На підставі генерального плану розробляються наступні документи: план червоних ліній, проект приміських територій, детальні плани територій», – розповів начальник управління архітектури Юрій Криворучко.
26 травня 2010 року проект «Коригування генерального плану м. Львова» пройшов експертизу Інституту «Укрдержбудекспертизи» при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва, на основі якої було рекомендовано документ до громадського обговорення та затвердження.
«Генеральна експертиза опиралась на висновки трьох міністерств, восьми експертних інституцій, пов’язаних з архітектурою, містобудуванням, економікою, екологією, транспортом, Міністерством надзвичайних ситуацій, протипожежною безпекою та інших», – додав Юрій Криворучко.
ІА "Вголос": НОВИНИ