Перемишлянський районний суд 13 липня виніс вирок за фактом нападу. Неодноразово судимий обвинувачений визнаний винним у спробі зґвалтування та хуліганстві. 


У вироку суду зазначено, що обвинувачений, якому на момент скоєння злочину було 27 років, двічі напав на дівчат 30 вересня 2020 року.

Перший інцидент відбувся на вулиці Галицькій у Перемишлянах, безпосередньо на автобусній зупинці. Молодик підійшов до дівчини та  задер їй сукню, після чого схопив за руки та почав тягнути у свій бік. Потерпіла змогла відбитися від нападника парасолькою та втікла, сівши у чергову маршрутку. Чи допомогли їй інші пасажири, що очікували транспорт, наразі невідомо.

Наступний напад відбувся вже через 15 хв, в районі промзони біля заводу ПАТ "Модуль". Молодик зі спини навалився на дівчину, що поверталась з роботи, та кинув її на бетонні сходи. Після чого він спробував зняти з потерпілої капронові колготки та білизну, аби примусово вступити у статевий акт. Проте потерпіла змогла вирватись та відбитись від гвалтівника за допомогою парасолі.

Дівчина активно пручалася, кричала та кликала на допомогу. Тікаючи від гвалтівника, вона забігла на подвір'я сусіда. Чоловік разом з друзями затримав гвалтівника та викликав поліцію. Зауважимо, про вік потерпілих дівчат у судовому рішенні не йдеться.

Про нападника відомо, що він є уродженцем с. Волиця Мостиського район на Львівщині. В суді він частково визнав свою провину. Зокрема, він визнав себе винним за статей хуліганство, проте категорично заперечував спробу зґвалтування. Суд встановив, що обвинувачений раніше неодноразово судимий, за місцем проживання характеризується з негативної сторони, розлучений, з 24.05.2016 року по 09.10.2017 року перебував у місцях позбавлення волі, схильний до вживання алкогольних напоїв, неадекватно поводиться по відношенні до матері та дідуся, на обліку в психіатричному та наркологічному кабінетах не перебуває, притягався 12 разів до адміністративної відповідальності.

Головуючий суддя Борняк Р.О.  призначив  остаточне покарання обвинуваченому у вигляді позбавлення волі на строк 3 (три) роки.

ІА "Вголос": НОВИНИ