У середу, 16 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцями Євгеном Шаповаловим та Володимиром Розумним, які боронили Україну від російських окупантів.
Про це повідомляє Львівська міська рада.
Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Прощання з Володимиром Розумним розпочнеться о 09:30 у храмі Петра і Павла у Липниках Львівської області.
Чин похорону Володимира Розумного та Євгена Шаповалова розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Євгена Шаповалова поховають на Личаківському кладовищі, Володимира Розумного – на Голосківському кладовищі (поле ветеранів).
Євген Шаповалов (29.04.1973 – 23.03.2022) Народився у Казахстані. Коли Євгену було три місяці, його родина переїхала до міста Маріуполь.
Навчався у Комунальному закладі «Маріупольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Маріупольської міської ради Донецької області». Згодом здобув дві вищі освіти за спеціальностями «Банківська справа» та «Правознавство». Після завершення навчання проходив строкову службу у військах протиповітряної оборони.
Понад двадцять років свого життя присвятив службі в підрозділах колишньої податкової міліції. У 2017 році підписав контракт із Державною прикордонною службою України. У вільний час займався садівництвом, вирощував квіти.

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації родина Євгена Шаповалова переїхала до Львова. Сам він виконував бойові завдання на східному напрямку фронту в лавах 1-го прикордонного Донецького загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Вже після загибелі Євгену Шаповалову було надано звання полковника.
У Героя залишилися мама, дружина, дві доньки та брат.
Володимир Розумний (08.04.1983 – 14.04.2025) Народився у місті Дрогобич Львівської області.
Навчався у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї Івано-Франківської обласної ради. Згодом вступив до колишнього Полтавського військового інституту зв’язку.
Кадровий військовий. Після завершення навчання вступив до 76-го окремого полку зв'язку та радіотехнічного забезпечення імені В'ячеслава Чорновола, згодом проходив військову службу у Повітряному командуванні «Захід» у Львові. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації виконував бойові завдання з оборони суверенітету та незалежності Батьківщини на Донецькому напрямку фронту.

Впродовж останнього періоду перебував у складі військової частини А0306. Захоплювався військовою справою, за сумлінну службу отримав низку відзнак, зокрема нагрудний знак «Знак пошани» Міністерства оборони України та почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Хрест Військова честь». У свій вільний час активно вивчав іноземні мови.
За словами рідних, Володимир Розумний був винятково відповідальною людиною, уособленням військової честі. Мав велике серце й випромінював добро.
У Героя залишилися мама, дружина та донька.
ІА "Вголос": НОВИНИ