На Львівщині у школі Самбірського району урочисто відкрили виставку, присвячену московській цариці і її родині.
Про це повідомив військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Антон Петрівський.
«У селі Муроване біля Хирова в школі (!!!!!) відкрили виставку, присвячену польській родині Мнішек, зокрема Марині Мнішек, яка була московською царицею, а народилась у цьому селі. На плакаті виставки навіть не посоромились про це гордо написати (що вона була московською царицею)!», – написав військовий.
![](/uploads/media/d9/3d/d93d8ddbef91a09b35fc0673dd1941de_w640.jpg)
За словами Петрівського, на відкритті виставки палили свічку і молились за московську царицю.
![](/uploads/media/2f/9f/2f9f5628b0c84925e328400fbfb4ba3b_w640.jpg)
![](/uploads/media/5d/8a/5d8a29dc101882b82ab79da96bf17ac0_w640.jpg)
Подія збурила багатьох коментаторів у фейсбуці.
На думку військового, у школі варто було б вшанувати уродженців цих земель, які боролись за незалежну Україну.
«Михайло Кокоць – командир курсів військових старшин УПА, які діяли у с. Тарнавка, Василь Цапяк – інструктор товариства »Січ«, організатор відповідних спортивних товариств у навколишніх селах хирівщини, Володимир та Іван Босаки – легендарні діячі національно-визвольного руху цього терену і багато інших. Але ні!! Ми вшановуємо поляків, які були московськими царями)))», – написав Петрівський.
Військовослужбовець звернувся до СБУ та народних депутатів, щоб вирішити це питання.
ІА "Вголос": НОВИНИ