Шедлок не балотуватиметься від якоїсь партії. Він планує скористатися законом про так званого «вписаного кандидата» (write-in candidate). Згідно з цим правилом, виборці можуть проголосувати за людину, навіть якщо її немає в бюлетені — їм достатньо від руки вписати її ім'я.

Шелдок пише, що він не підтримує ні Барака Обаму, ні Мітта Ромні. Коли він думав, за кого голосувати, один з його друзів зізнався, що на виборах впише його ім'я. Тоді Шедлок також вирішив проголосувати за себе.

Фінансовий аналітик зізнався, що не вірить у свою перемогу. У той же час, він дав кілька передвиборчих обіцянок: повернути на батьківщину всі американські війська і звільнити керівника Федеральної резервної служби США Бена Бернанке.

За словами «вписаного кандидата», якщо в кожному штаті його ім'я впишуть по 50 виборців, це наробить шуму в ЗМІ.

Вибори президента США відбудуться 6 листопада. На сьогодні, окрім представників Республіканської і Демократичної партій, кандидатами на найвищу державну посаду зареєстровані більше 20 осіб. Серед них, наприклад, є пастор Террі Джонс, відомий своїми акціями зі спалення Корану.

Що стосується «вписаних кандидатів», то вони, як правило, мають мінімальні шанси на перемогу. Тим не менше, таким кандидатам за всю історію США тричі вдавалося перемогти на виборах у Сенат.

Джерело: Лента

ІА "Вголос": НОВИНИ