Про це він заявив у вступному слові до Третіх Бандерівських читань.  

«Рік тому, під час активної фази війни з росіянами, на других Бандерівських читаннях ми казали, що знаємо, як треба перемагати і будувати державу, однак нас тоді не почули. Досі наша держава живе за принципом «сліпого обамофільства». Усі думають, що прилетять американські і переможуть у нашій війні. Цього не буде! Ми найбільша країна у Європі, тому ми змушені вибудувати націоналістичні ідеї, щоб закріпити цю ідеологію у суспільстві! Маємо окреслити проект великої національної України», – заявив він.

У першій частині (теоретичному) доповідачі виступили з теми «Досвід боротьби українських націоналістів за державність у ХХ столітті: ідеї та практики» Модератор пленарного засідання - директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко.

Кандидат історичних наук, голова Івано-франківської облради народний депутат України VII скликання, віце-прем'єр-міністр (2014 р.) Олександр Сич у виступі зазначив, що відсутність національного бачення на початку існування Української держави у XX сторіччі спричинила швидкий її занепад. 

«Вивчення уроків історії та праць Міхновського, Сціборського, Бандери й инших має допомогти змоделювати спільний образ держави, яка здатна стати успішною. В умовах російської агресії, з уваги на політику транснаціональних компаній устрій держави має бути жорстко унітарний. Окрім того, націоналістам необхідно опанувати соціальну нішу. Якщо націоналісти цього не зроблять, то соціальну тему можуть знову привласнити ліві сили. Український соціальний націоналізм має стати спадкоємцем націоналізму, який провідною ідеєю має першу точку Декалогу «Здобудеш українську державу або загинеш у боротьбі за неї». Зважаючи на теперішні умови, реалізація національної ідеї має відбуватися з урахуванням соціальних потреб суспільства. Соціальний націоналізм має передувати націоналізму великодержавному, провідною ідеєю якого має бути Велика Україна», – наголосив він.

ІА "Вголос": НОВИНИ