«Податкова реформа потрібна, проте потребує системного підходу та аналізу, мета якої – покращити умвои для виробничої діляьності виробника, зняти обмеження, які кайданами висять на ногах українського виробника», - зауважив Михайло Коваль.
За його словами, як свідчить світовий досвід, для економічного зростання необхідне максимальне звільнення виробника від численних контролюючих органів. В Україні ж за 20 років так званих «ринкових реформ» створена класична адміністративна система, яка давить національне підприємництво численними заборонами, перевірками, хабарництвом. Головні ж доходи бюджету формують ті ж самі підприємства радянської важкої галузі виробництва (метал, хімія, важке машинобудування), які змінили лише власника», - зазначив Михайло Коваль.
Українська народна партія звертає увагу влади, що в усьому світі великий капітал, тобто важкі галузі - це лише 30% робочих місць і стільки ж доходів. Ринкова економіка Європи на 70% складається з малого і середнього підприємництва, яке дає і робоче місце, і доходи більшості громадян. Українська народна партія вбачає саме в цьому головний український ресурс для збагачення держави, який не використовувався 20 років.
«Україна потребує змін податкової політики на користь малого та середнього підприємництва, оскільки його розвиток – головна передумова економічного зростання», - зауважив керівник обласного вибьорчого штабу УНП.
Крім цього, Українська народна партія наголошує, що податкова реформа має створити умови для ефективного використання українських чорноземів, енергетичного, транзитного, туристичного потенціалів, які при відповідній державній політиці можуть додатково забезпечити до 100 млрд. доларів доходів у державний бюджет України.
ІА "Вголос": НОВИНИ